SPOTKANIA Z URZ

SPOTKANIA
Z UNIWERSYTETEM
RZESZOWSKIM


Bezpieczny Puchatek

Kalendarz szkolny

Plac zabaw

SNM

Oddział
Podkarpacki
Stowarzyszenia
Nauczycieli
Matematyki

 

Siedziba:
Szkoła Podstawowa nr 25
ul. Starzyńskiego 17
35-508 Rzeszów

Gimnazjum nr 11

Od grosika do złotówkiAktualności

rok szkolny 2015/2016


„Tenis 10 – żyj tenisowo – graj kolorowo”

Nasza szkoła realizuje Program „Tenis 10 – żyj tenisowo – graj kolorowo” od roku szkolnego 2013/2014 w klasach pierwszych, drugich i trzecich raz w tygodniu na zajęciach wychowania fizycznego.  Nauczyciele korzystają wtedy ze sprzętu np. piłeczek tenisowych, rakiet tenisowych, znaczników, siatek itp., które szkoła otrzymała w ramach programu.

Święto Babci i Dziadka  -  28.01.2016 r.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, w którym wnuczęta okazują wdzięczność swoim Dziadkom. W dniu 28 stycznia 2016 r. uczniowie klasy III c zaprezentowali program artystyczny dla swoich ukochanych Dziadków, kierując czułe słowa pod adresem.

Babciu, Dziadziu! Kochamy Was cały sercem…

W piątkowe popołudnie, 22 stycznia 2016 roku, uczniowie klasy 1e zaprezentowali program artystyczny dla swoich ukochanych Dziadków. Na spotkanie przyszły babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie, którzy pełni wzruszenia i ogromnej radości podziwiali swoje wnuczęta i gromkimi brawami nagradzali recytacje, piosenki, i tańce.

Dzień Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej w Słocinie

W dniu 21 stycznia 2016 r. z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz Dnia Chorego uczniowie kl. III c wraz z wychowawczynią mgr Jadwigą Kawą spotkali się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Słocinie. Dzieci włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić  szacunek dla osób starszych i chorych.

Spotkanie Noworoczne Nauczycieli i Pracowników Szkoły
w dniu 11 stycznia 2016r.

Nowy Rok jest okazją do spotkania w gronie najbliższych przyjaciół, podsumowania minionych miesięcy i życzeń na nadchodzący czas. Na Spotkanie Noworoczne w dniu 11 stycznia 2016r przybyli nauczyciele i pracownicy Naszej szkoły, oraz zaproszeni goście. Na początku spotkania życzenia i  błogosławieństwa zebranym udzielił Nasz ksiądz prałat Henryk Wojtyło - proboszcz Parafii Bożego Ciała i Matki Bożej z Lourdes.

KARNAWAŁ, KARNAWAŁ

Nie tylko dorośli, dzieci także korzystają z uroków karnawału.  11 stycznia 2016r. nasi najmłodsi uczniowie bawili się na Szkolnym Balu Karnawałowym. Przepiękne, pomysłowe kostiumy, skoczna muzyka, konkursy i zabawy trwały cały dzień. Oczywiście wspaniali Rodzice zadbali o to, by ich pociechy nie opadły z sił podczas tanecznego szaleństwa i przygotowali dla każdej klasy słodki poczęstunek.

 

Opowiadania o elektromagnetyzmie - Skąd się bierze prąd?

W dniu 04.01.2016r. klasa 2f wraz z wychowawczynią Panią Monikę Rokoszyńską udała się do PGE Obrót S.A. w Rzeszowie. Uczniowie uczestniczyli w lekcji pokazowej o magnetyzmie, elektromagnetyzmie i elektryczności.

 

Zbiórka dla Michała

W imieniu Rady Rodziców serdecznie dziękuję wszystkich uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy dla Michała, uczenia 6 klasy, który z powodu ciężkiej choroby nie może uczęszczać na lekcje ze swoimi kolegami i koleżankami.

Wielkim marzeniem Michała był komputer, dzięki któremu nie tylko mógłby kontaktować się z rówieśnikami, ale również, który służyłby mu do nauki.

Na pomoc skrzydlatym przyjaciołom!

Zima to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu ptaków. Ciężko jest im znaleźć w tym czasie pokarm. Chętnie korzystają więc z naszej pomocy i za dokarmianie odwdzięczają się latem pięknym śpiewem. W trosce o naszych skrzydlatych przyjaciół uczniowie klasy 1e wraz z wychowawczynią Agnieszką Lewieniec, codziennie do karmnika heskiego ustawionego w szkolnym ogrodzie, sypią ziarna słonecznika, pszenicy, owsa, prosa.Z wielkim zaangażowaniem i ochotą dbają o to, aby nigdy w szkolnej ptasiej stołówce nie zabrakło pożywienia.

Apel Wigilijny w SP25

Tuż przed przerwą świąteczną uczniowie klas 4-6 wzięli udział w szkolnym Apelu Wigilijnym. W tym roku Apel Wigilijny był dość nietypowy. Uczniowie klas 5a, 5b oraz 5d przygotowali go w trzech językach - polskim, angielskim oraz niemieckim. Najpierw zaprezentowali się uczniowie klas 5a i 5b z przedstawieniem Jasełek w języku angielskim, które przygotowywali w ramach projektu międzynarodowego eTwinning wraz z nauczycielka języka angielskiego Panią Joanną Rachańską.

Spotkanie opłatkowe w klasie 1e

W dniu 22 grudnia 2015 roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w klasie 1e odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Pięknie wystrojeni, pełni wzruszenia i radości, pierwszoklasiści wraz z wychowawcą łamali się opłatkiem, składali sobie bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia, a także śpiewali kolędy i pastorałki.

KOLĘDNICY MISYJNI

22 grudnia odbyło się w naszej szkole Kolędowanie Misyjne. W tym roku młodzi misjonarze zbierali ofiary dla ich rówieśników na Madagaskarze, którzy cierpią z powodu biedy, niedożywienia, gruźlicy i trądu, a także przemocy i wyzysku.

Inscenizacja „Wigilijny wieczór”
Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, magiczny, przepełniony  radością i miłością.  21 grudnia w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadziły swoje rodziny  dzieci z kl.3 a.

Inscenizacja „Wigilijny wieczór” wprawiła uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Słowa wypowiadane przez małych aktorów uświadomiły nam, dlaczego każdego roku czekamy na święta z dziecięcą radością. Przedstawienie zakończono wspólnie odśpiewaną kolędą „Przybieżeli do Betlejem”.

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „Świąteczna TAPETA-2015”

 

W dniu 21 grudnia 2015 r. dokonano komisyjnej oceny prac zgłoszonych do szkolnego konkursu z informatyki. Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów, przyznając nagrody i wyróżnienia. Przy ocenie brano pod uwagę wartość artystyczną oraz zgodność z wymogami konkursu.

 

WYNIKI III ETAPU KONKURSU KURATORYJNEGO
z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Do III etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego zakwalifikował się Marcin Oklejewicz, uczeń klasy VIc. Gratulujemy i życzymy sukcesu w tym ostatnim etapie. III etap Konkursu z Języka Niemieckiego odbędzie się – 23 styczeń 2016 r.

 

Opracowała mgr Zofia Kunysz


Gramy w kręgle

14 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 6c, zapoznani (na lekcji wychowawczej) z zasadami fizyki mającymi zastosowanie w czasie gry w kręgielni, udali się do Centrum Rozrywki w Galerii Nowy Świat - Kula Bowling - czyli do najnowocześniejszego i największego obiektu tego typu w Rzeszowie i okolicy.

"Zostań bohaterem i zmieniaj świat na lepsze"

W dniu wczorajszym zakończyła XV edycja Ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Tysiące  podarunków trafiło do ubogich rodzin. Uśmiech i szczęście na twarzach dzieci były najlepszą nagrodą dla wolontariuszy i darczyńców. Na Podkarpaciu pomoc otrzymało 967 rodzin.

Gratulacje dla Madzi i Kuby!

W dniu 10 grudnia 2015 r. w Nadleśnictwie Głogów Małopolski został rozstrzygnięty I etap Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”, organizowanego przez Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody w Warszawie oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa.

W świecie choinkowych bombek i bombeczek…

W dniu 8 grudnia 215 r. klasy 1c i 1e wraz z wychowawczyniami wybrały się na mikołajkową wycieczkę do fabryki bombek choinkowych „Romex” w Rzeszowie. Dzieci miały możliwość zapoznania się z procesem technologicznym powstawania baniek. Zobaczyły jak rozgrzewa się szkło i wydmuchuje bombkę, następnie jak się ją farbuje, a w końcu jak się szklaną kulę ozdabia.

Zawody Lekkoatletyka dla każdego klas I-III.

Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Lekkoatletycznym, który odbył się w dniu 9 grudnia 2015r. na Hali ROSiR w Rzeszowie. W turnieju uczestniczyła reprezentacja szkoły składająca się z 12 uczniów klas:, 1b, 1e, 2b, 2e, 2f, 3e. W rywalizacji szkół zajęliśmy IV miejsce i otrzymaliśmy pamiątkowy puchar. Wszyscy uczestnicy dostali medale i dyplomy.

Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę!!!
7 grudnia do naszej szkoły swoimi saniami zajechał Święty Mikołaj! Odwiedził on każdą klasę, a grzecznym uczniom zostawił słodkie upominki. W zamian za wizytę i prezenty uczniowie zaśpiewali Mikołajowi kolędy i złożyli mu życzenia na Nowy Rok. Święty obiecał odwiedzić nas także za rok!

Akcja Mikołajkowa dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

W tym roku nasza szkoła brała udział w akcji „6 grudnia – Dzień Świętego Mikołaja” dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Uczniowie i rodzice bardzo chętnie włączyli się do pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom dzięki czemu udało nam się zebrać bardzo dużo darów! Uczniowie przynosili głównie pieluszki, środki czystości, leki, kosmetyki, żywność, produkty dla niemowląt, artykuły szkolne, książki, gry, zabawki, pościel, ręczniki, ubrania a także coś słodkiego. Samorząd Uczniowski ledwo nadążał z pakowaniem i segregowaniem darów! Ilość paczek przerosła nasze oczekiwania!

Święty Mikołaj w klasie 2D

4 grudnia byliśmy bardzo zaskoczeni, gdy wróciliśmy z basenu a na biurku naszej pani stał wielki pakunek i długi list od Mikołaja. Pisze w nim, że nie zastał nas w klasie, aby osobiście wręczyć nam prezenty, ponieważ byliśmy na basenie, a on śpieszył się do Krakowa.

Wizyta pani logopedy w klasie 2D

2 grudnia gościliśmy w naszej klasie Panią logopedkę Małgorzatę Dudek. Uczyliśmy  się pięknie wymawiać trudne wyrazy i starać się wyraźnie mówić.  Z ciekawością słuchaliśmy czytanych przez panią wierszy. Wzorowo czytaliśmy  „Muszkę” i „Trzy Japonki”. Oglądaliśmy pięknie wydane książki Joanny Papuzińskiej i inne. Była to bardzo ciekawa lekcja, którą będziemy długo wspominać.

Dyskoteka Andrzejkowa

26 listopada odbyła się w naszej szkole Dyskoteka Andrzejkowa dla klas 4-6. Dyskotekę zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Podczas zabawy można było skorzystać z usług dwóch wróżek, które przepowiadały przyszłość i częstowały małym co nieco.

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

W sobotę  28 listopada 2015r. 58 nauczycielek z województwa podkarpackiego uczestniczyło w warsztatach metodycznych prowadzonych w naszej szkole przez Panią Kamillę Palińską (warszawskiego metodyka muzyki, edukatora MEN). Tematem zajęć były elementy muzykoterapii i relaksacji w pracy z dziećmi nadpobudliwymi psychoruchowo.

„W leśnym runie” - wyniki konkursu

19 listopada odbyło się uroczyste rozdanie nagród w zorganizowanym przez ZOP LOP konkursie „W leśnym runie”. W kategorii szkół podstawowych kl.4 – 6 III miejsce zajęła Anna Górak z kl. 5c, a wyróżnienie dostała Wiktoria Mularska z tej samej klasy. Nagrodzone prace wzięły udział w wystawie pokonkursowej zorganizowanej w Osiedlowym Domu Kultury na ul. Kochanowskiego w Rzeszowie.

Spotkanie z autorką literatury dziecięcej – panią Kingą Grabowską - Bednarz

W dniu 19 listopada 2015 r. uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią uczestniczyli w spotkaniu z autorką książek dla dzieci panią Kingą Grabowską – Bednarz. Interesująca opowieść poetki i wspólne rymowanie nadało spotkaniu niezwykle miłą atmosferę. Dzieci z zaciekawieniem słuchały fragmentów wierszy z książek pt. „Muchy” i „Pan Paluszek”.

Wycieczka do EMPiKu

13 listopada 2015 roku byliśmy na wycieczce w Galerii Rzeszów w  EMPiKu. Braliśmy tam udział w lekcji ”Jesień w pełni”. Pośród regałów z książkami, płytami i akcesoriami świątecznymi mieliśmy utworzone stanowiska pracy. Po krótkiej pogadance o jesiennej przyrodzie robiliśmy z makulatury i materiałów przyrodniczych Panią Jesień.


Święto Niepodległości

11 listopada minęła 97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z okazji święta narodowego odbyły się uroczystości pod pomnikiem naszego bohatera walki o niepodległość-Leopolda Lisa-Kuli.W naszej szkole to wydarzenie uczciliśmy akademią 12 listopada. Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas od I do VI.

Lekcja z Panem Pilotem

9 listopada 2015 r. w klasie 2 c odbyła się niezwykła lekcja. Poprowadził ją tata Igora, pan Grzegorz Siekierda, który jest pilotem. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowiadania o pogodzie, chmurach i różnych zjawiskach atmosferycznych. Pan Grzegorz ilustrował lekcję własnoręcznie zrobionymi zdjęciami, wykonanymi także w czasie lotów samolotem!

Wyniki Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego

Do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego zakwalifikowało się 2 osoby:

Marcin Oklejewicz VIc oraz Grzegorz Liminowicz Via

Uczniowi Ci uzyskali jednakowa ilość punktów 44/50

Gratulacje!

II etap Konkursu z Języka Niemieckiego odbędzie się – 21 listopada 2015 r. – godz. 9.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4  ul. Rejtana 30

 

Opracowała mgr Zofia Kunysz

Porozumienie o współpracy

W Izbie pamięci Rejonowych Warsztatów Technicznych w Rzeszowie odbyło się podpisanie, przez Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie panią Bożenę Zięba, porozumienia o współpracy z 3. Regionalną Bazą Logistyczną w Krakowie.

W Izbie pamięci Rejonowych Warsztatów Technicznych w Rzeszowie odbyło się podpisanie, przez Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie panią Bożenę Zięba, porozumienia o współpracy z 3. Regionalną Bazą Logistyczną w Krakowie.

Międzynarodowy sukces Wiktorii Mularskiej.

Wiktoria Mularska uczennica klasy V c zajęła II miejsce w III Międzynarodowym Konkursie Literackim „Młodzież pisze wiersze – Jugend schreibt Gedichte”.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 272 uczniów z Niemiec, Polski i Luksemburga.

W wierszu Wiktorii pt. „Współczesny świat” Jury spodobało się świetne wplecenie językowych igraszek w refleksyjne spojrzenie na współczesność oraz osobista nuta w zakończeniu wiersza. Podkreślono również, że Wiktoria odznacza się wyjątkową jak na swój wiek zdolnością do kontemplacji i talentem lirycznym.

 

SZANOWNI PAŃSTWO!

Z przyjemnością informuję, że w Naszej Szkole rozpoczął się oczekiwany od wielu lat remont.

Zakres remontu obejmuje ocieplenie budynku z wykonaniem nowej elewacji, remont dachów oraz wymianę całego oświetlenia na nowoczesne i energooszczędne typu LED.

Remont realizowany jest w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Rzeszowie” dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 w ramach Programu Operacyjnego PL04 „Oszczędzanie energii oraz promowanie odnawialnych źródeł energii”.

Prace remontowe przeprowadzone będą w sposób który nie zakłóci  toku nauczania.

Dyrektor Szkoły


 

Wyjazd do Teatru „Maska”

W dniach 15 i 16 października 2015 roku klasy pierwsze oraz kasa 2d i 3a, wraz z wychowawcami i opiekunami,  uczestniczyły w spektaklu „Solartaxi. Samochód na Słońce” w Teatrze Maska w Rzeszowie. Przedstawienie było inspirowane prawdziwą historią. Opowiadało o niezwykłym naukowcu, który stworzył samochód napędzany energią słoneczną. Pojazdem tym przemierzył dookoła świat.

 

W dniu 11 października 2015 roku odbyły się obchody XV dni Papieskich.

Tegoroczne rzeszowskie obchody Dni Papieskich wyróżniły się otwarciem i poświeceniem Parku Papieskiego przy Katedrze Rzeszowskiej przez Biskupów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego. Mszy Świętej przewodniczyli biskupi Rzeszowscy wraz z obecnością Pana Prezydenta Tadeusza Ferenca.

JESIENNE DRUŻYNOWE MARSZE NA ORIENTACJĘ

11 października w Hermanowej odbyły się drużynowe marsze na orientację, zorganizowane przez rzeszowski oddział PTTK. Wzięło w nich udział 10 uczniów naszej szkoły z opiekunem – I. Poradą.

Uczestnicy zawodów wyruszali ze szkoły w Hermanowej w dwuosobowych drużynach. Każda drużyna otrzymała mapę okolicy w skali 1:10 000 i kierując się jej wskazaniami, odnajdywała kolejne punkty kontrolne.

Spotkanie z panią dietetyk

W dniu 9.10.2015r. odwiedziła naszą klasę – 2d pani dietetyk Ewa Muszyńska z Natur Haus. Nauczyła nas jak praktycznie komponować śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Jak dobierać zdrowe produkty, aby posiłki były wartościowe dla dzieci w naszym wieku. Poznaliśmy zdrowe produkty takie jak brązowy ryż, bazylię, batoniki ze zbóż, jogurty bez cukru, kasze, owoce i warzywa.

NASZA NIEZWYKŁA WYCIECZKA

Dnia 8 października 2015 r. odbyła się wycieczka klas 2 c i 2 d do Osady Słowiańskiej w Stobiernej koło Dębicy. Dzieci miały okazję obserwować wspaniale odtworzone życie w grodzie. Prowadzący ubrani w dawne stroje ciekawie zaprezentowali życie codzienne, sposoby gotowania, zajęcia, broń, ubiory i sprzęty, a nawet hodowlę zwierząt gospodarskich.

„JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI”

Jak nakazuje szkolna tradycja, w dniu 6 października 2015r.,  nasi najmłodsi uczniowie zostali uroczyście pasowani na pierwszoklasistów.  W tym uroczystym dniu odświętnie ubrani, w obecności Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli, Rodziców i zaproszonych gości zdawali swój pierwszy egzamin. Pięknie śpiewali, recytowali wiersze, wykazywali się wiedzą na temat Ojczyzny, zasad zachowania w szkole i wśród rówieśników.

Biegi młodzieżowe w ramach  "3 PKO Maratonu Rzeszowskiego"

W dniu 3.10.2015r. w sobotę ok.60 dziewczynek i chłopców z klasy drugiej, oraz klas: czwartych, piątych i szóstych ze Szkoły Podstawowej  nr 25 w Rzeszowie wzięło udział w zorganizowanych w naszym mieście  biegach młodzieżowych w ramach "3 PKO Maratonu Rzeszowskiego".


KONKURS FIGIELKA ROZSTRZYGNIĘTY

2 października 2015 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Mój nauczyciel”. Na konkurs wpłynęło 228 prace. Wszystkie prezentowały wysoki poziom, dlatego wybór zwycięzców nie był łatwy. Jury pod czujnym okiem nauczycieli postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. Oto zwycięzcy i wyróżnieni:

Dzień Chłopaka

Zgodnie z propozycją Samorządu Uczniowskiego 30 września wszyscy chłopcy z klasy IIId przyszli do szkoły w olbrzymich krawatach. Natomiast chłopcy z IIIe otrzymali od dziewczyn miłe niespodzianki w postaci słodyczy.

Dzień Krawata i Muchy w SP25

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pod nazwą „Dzień Krawata i Muchy w SP25!”. Wszyscy chłopcy, którzy w dniu swojego święta, 30 września, przyszli do szkoły w krawatach lub muchach mogli być zwolnieni z odpowiedzi ustnej oraz niezapowiedzianych form pisemnych.

Dzień Chłopaka — 30 września

Dzień Chłopaka, to nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce, głównie wśród młodzieży szkolnej. W dniu tym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię.

Zgodnie więc z „tradycją” uczennice klasy 6c przygotowały niespodziankę swoim kolegom. Na godzinie wychowawczej czekały na nich kolorowo przybrane stoły z przepysznymi i ciastami.


Bliżej natury - wycieczka do Pstrągowej.

28 września   uczniowie kl. llld i llle wybrali się na wycieczkę do Siedliska  Janczar w Pstrągowej. Po dotarciu na miejsce dzieci  miały wiele atrakcji ; przejazd wozem  zaprzężonym w dwa  piękne konie, jazdę konną w siodle pod opieką trenerek , degustację kiełbasy  pieczonej w miejscowej kuchni i najbardziej ekscytujące warsztaty pieczenia chleba.

„Z przysłowiami za pan brat”

17 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II edycji międzyszkolnego turnieju literackiego „Z przysłowiami za pan brat”. Konkurs zorganizowała Filia Nr 6 WiMBP w Rzeszowie w ramach XXIII. Edycji Europejskich Dni Dziedzictwa.

Uczniowie kilku rzeszowskich szkół wzięli udział w 11 konkurencjach.

Nowe Logo Naszej Szkoły od 1 września 2015 roku.

Drodzy Rodzice, Uczniowie!

Od 1 Września Nasza Szkoła posiada nowe logo. Przy jego projektowaniu chcieliśmy uwidocznić jedną z najistotniejszych dla niej wartości; liść na tle otwartej książki ma na celu pokazanie, że poza misją edukacyjną szkoły, istotnymi dla nas są zagadnienia z zakresu ekologii i zdrowego trybu życia, a herb Rzeszowa podkreśla przynależność regionalną szkoły.

 

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2010/2011

 


Nasza szkoła bierze
udział w programie
Tenis 10 w szkole


TENIS 10 W SP25
SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

HARMONOGRAM

Lekkoatletyka dla każdego

Program Mały Mistrz

Raport SEO

Nasza Szkoła uzyskała
wysoką ocenę
Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie


Poczta


Logowanie

Plan lekcji

Czas trwania lekcji

NrGodz
1 7:55- 8:40
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Tak pracuje nasza szkoła

Program zajęć

Turniej Robotyki