Bezpieczny Puchatek

Kalendarz szkolny


DNI WOLNE

Plac zabaw

SNM

Oddział
Podkarpacki
Stowarzyszenia
Nauczycieli
Matematyki

 

Siedziba:
Szkoła Podstawowa nr 25
ul. Starzyńskiego 17
35-508 Rzeszów

Gimnazjum nr 11

Od grosika do złotówkiKONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!

10 października 2014 r. nastąpiło rozstrzygnięcie VI edycji konkursu „Mój nauczyciel”. Na konkurs wpłynęło 182 prace. Wszystkie prezentowały wysoki poziom, dlatego wybór zwycięzców nie był łatwy. Jury pod czujnym okiem nauczycieli postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.


Podsumowanie ewakuacji

W dniu 10 października 2014 r. o godz. 10.00 podczas trwania lekcji, sygnał dźwiękowy oznajmił ewakuację szkoły. Odbyła się próbna ewakuacja uczniów szkoły na wypadek pożaru lub innego zagrożenia. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy opuścili budynek kierując się do wyznaczonych wyjść, a następnie na miejsce zbiórki , czyli na boisko „Orlik”. Wszyscy uczniowie dostosowali się do procedur postępowania na wypadek zagrożenia i w krótkim czasie zebrali się w bezpiecznym miejscu.


 


WYCIECZKA EKOLOGICZNA DO PASIEKI W NIŻNEJ ŁĄCE

7 października 2014 klasa 5a i klasa 6c pod opieką pań: Anny Hadały, Urszuli Sznerch i Kamili Lew, wzięły udział w wycieczce do gospodarstwa ekologicznego i pasieki Państwa Marty i Krzysztofa Bałonów w Niżnej Łące (k. Krosna). Gospodarstwo to położone w malowniczej okolicy, jest jednym z wiodących gospodarstw pasiecznych w Polsce Południowo – Wschodniej.


DZIEŃ CHŁOPAKA

3 października 2014 roku, przedstawicielki żeńskiej społeczności naszej szkoły przeprowadziły konkurs na NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA SP NR 25 na rok szkolny 2014/2015. „Najsympatyczniejsi” chłopcy wybrani wcześniej w klasach z okazji Dnia Chłopaka, wzięli udział w różnych konkurencjach, sprawdzających ich umiejętności i wiedzę w zakresie typowo kobiecych spraw.


„Mamo, Tato, dbajmy o serce”

Nasza szkoła zgłosiła udział w XII edycji ogólnopolskiej akcji profilaktyczno – edukacyjnej SERVIER DLA SERCA pod hasłem „Mamo, tato dbajmy o serce”. Celem tej akcji jest zachęcanie do badań i działań profilaktycznych w zakresie chorób układu sercowo – naczyniowego oraz do wspólnego kształtowania prozdrowotnych zachowań wśród dzieci i młodzieży.

 

 

NOWY NUMER FIGIELKA

 


KONKURS „FIGIELKA”

VI edycja konkursu plastycznego pt.
„Mój nauczyciel” dla uczniów kl. I - VI.

 


Obchody 75. rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego

Z okazji 75. rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego w Rzeszowie odbyły się uroczyste obchody upamiętniające Twórców, Dowódców i Żołnierzy Polski Podziemnej. Główne uroczystości regionalne zorganizowano 27 września 2014r. w Rzeszowie. Tradycyjnie rozpoczęła je Msza św. w Kościele Świętego Krzyża, którą odprawił Ks. bp Edward Białogłowski.

Wystawa fotografii Jerzego Wygody - „Cmentarze wojenne 1014 – 1918”

W dniu 25 września 2014 roku uczniowie z klasy V c mieli możliwość obejrzenia wystawy fotografii Jerzego Wygody „Cmentarze wojenne 1914 – 1918”.

O fotografiach opowiadał młodzieży sam autor. Pan Jerzy Wygoda podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Spotkanie z Nim przekształciło się we wspaniałą lekcję z historii o I wojnie światowej.

 

Lubisz biegać??   Zapisz się !!!
wybierz się z rodziną, znajomymi…

Grupa harcerzy i harcerek zgrupowanych w środowisku rzeszowskich drużyn “Czarna JEDYNKA” i „Zielona DWÓJKA” wraz z rodzicami i przyjaciółmi serdecznie zapraszają na drugą w tym roku edycję biegu przełajowego „BIEG NIEZŁOMNYCH”. Rywalizacja sportowa na dystansach 10 km, 5 km oraz 1,5 km będzie okazją do ponownego uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych i budowania świadomości historycznej na temat polskich bohaterów narodowych wśród dorosłych, młodzieży i dzieci. W Biegu uczestniczyć mogą osoby z doświadczeniem biegowym jak również rozpoczynające swoją przygodę z tym sportem.  Przygotowane trasy będą odpowiednim wyzwaniem dla wszystkich zawodników.

 

Dzień bez Samochodu

Nasza szkoła postanowiła aktywnie włączyć się w obchody Europejskiego Dnia bez Samochodu. 18.09.2014 r. odbył się rajd rowerowy. Organizatorem i opiekunem grupy był Pan Sebastian Sondej, zaś uczestnikami – uczniowie naszej szkoły. Jednym z celów imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, promocja turystyki rowerowej.

Uroczyste odsłonięcie Pomnika Sybiraków

W dniu 17.09.2014 roku z okazji 75 rocznicy sowieckiej napaści na Polskę w Parku Sybiraków na osiedlu Gen. Andersa w Rzeszowie odsłonięty został Pomnik Sybiraków. Przedstawia on idącego pod wiatr człowieka, po kolana brnącego w śniegu. Zostawia on za sobą ślady, na których znajdują się nazwy miejscowości zsyłek Polaków.Warsztaty Kulinarne
w dniu 16 września 2014 r.

Sekcja Informacji i Promocji Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Rzeszowie przy współpracy z Zespołem Szkół Gospodarczych w Rzeszowie zorganizowała  w Naszej Szkole warsztaty kulinarne. Warsztaty miały charakter zajęć edukacyjno-kulinarnych skierowanych do uczniów z klas młodszych, które poprzez zabawę utrwalali   zasady zdrowego odżywiania oraz poznawali zalety poszczególnych produktów, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju organizmu.


Wycieczka do Handzlówki

W ubiegłym tygodniu, 11.09.2014r. pojechaliśmy z całą klasą na wycieczkę do wsi Handzlówka, która jest  położona w bardzo malowniczej okolicy. Zwiedziliśmy tam Muzeum Regionalne, które  działa pod patronatem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Wsi Handzlówka. Mieści się ono w kilku pokojach bardzo starej plebanii.

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Jelnej

W dniu 9 września 2014 roku uczniowie z klasy II a i II c odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne pana Michała Zawadzkiego w Jelnej. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały zwierzęta i słuchały opowieści gospodarzy na temat hodowli. Uczestnicy wycieczki mieli okazję poznać zwyczaje i potrzeby zwierząt żyjących w gospodarstwie.

 

Drodzy uczniowie i rodzice, pragnę poinformować i zaprosić do udziału
w XXV Nocnym Biegu Ulicznym „Solidarności”
w dniu 6 września 2014r. od godz.18:00 – 19:15Rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2013/2014

 


Nasza szkoła bierze
udział w programie
Tenis 10 w szkole


TENIS 10 W SP25
SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

HARMONOGRAM

Raport SEO

Nasza Szkoła uzyskała
wysoką ocenę
Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie


Poczta


Logowanie

Plan lekcji

Baseny w klasach 1-3
dostępne na planie lekcji
wywieszonym w szkole.

Czas trwania lekcji

NrGodz
0 7:00- 7:45
1 7:55- 8:40
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8
14:30-15:15


Tak pracuje nasza szkoła

Program zajęć