Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie

UWAGA!!! Ważny komunikat!!!

Nasza szkoła postanowiła zawalczyć o nagrody w Ogólnopolskim Programie ph. „Dzieciaki do rakiet”(można wygrać sprzęt do gry w tenisa o wartości 1500 złotych). W związku z tym należało nagrać filmik, którego główną ideą jest radość z uprawiania sportu. Bohaterkami naszego filmiku są nasze akrobatki. Przygotowała ich trenerka pani Ewa Mocha. Wygra tylko pięć filmików w województwie podkarpackim. Wszystkie szkoły zakwalifikowane do programu wezmą udział w rozgrywkach międzyszkolnych, których finał odbędzie się wiosną w Warszawie. Zwycięzcy wielkiego finału pojadą do paryskiego Disneylandu! Głosujcie na nas na stronie www.dzieciakidorakiet.pl w zakładce GŁOSUJ.

Szkolny koordynator Ogólnopolskiego Programu „Tenis 10” Jolanta Garbaczewska

Sz. P.

Na stronie internetowej Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie opublikowano wymagania konkursowe obowiązujące na konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w roku szkolnym 2017/2018. Szczegóły dostępne są pod adresem:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25

mgr Bożena Zięba

Szanowni Państwo!

Nasza szkoła przystąpiła do Ekologicznego Konkursu dla szkół podstawowych Miasta Rzeszowa „SEGREGUJĘ, BO WARTO”.

W ramach konkursu od 12.10. do 30.10.2017 r. będą zbierane butelki PET.  Na korytarzach szkolnych wystawione zostaną odpowiednie kosze z napisem „Butelki plastikowe”, do których należy na bieżąco wrzucać tylko puste, zgniecione butelki. Kosze te będą znajdować się przy wejściu głównym szkoły, obok sklepiku i stołówki, zaś w części gimnazjalnej koło dawnego sklepiku.

W każdą  środę i piątek będą zbierane plastikowe butelki (pozbawione zawartości, czyste i zgniecione) przyniesione z domu. Miejscem zbiorki będzie  szatnia klas VII i gimnazjum. Uczniowie po przyniesieniu reklamówek z butelkami proszeni są o zapisanie się w odpowiednim zeszycie: (będzie go miał p. Janusz Burzymowski, który pełni dyżur w szatni) imię i nazwisko, klasa oraz liczba przyniesionych butelek.

W ramach tej akcji będzie przeprowadzony wewnątrzszkolny konkurs, która klasa i który uczeń przyniesie najwięcej butelek. Konkurs będzie rozpatrywany w kategorii klas: I – III, IV – VI, VII i gimnazjum.

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie.

Koordynator akcji: mgr Renata Popek

Dyrektor Szkoły: mgr Bożena Zięba